Turnaj Tří

18.08.2024

V sobotu 17. srpna reprezentovali klub HBC Malenovice na Turnaji Tří v Praze hráči Matěj Urbánek a Ondřej Vích. Jednalo se o turnaj kategorie U15 s mezinárodní účastí v podobě týmu ze Švýcarska. K vidění byly celkem tři zápasy.

Turnaj otevřel duel mezi Švýcarskem a týmem ČR - red, za který hrál Matěj Urbánek. Češi nenechali nikoho na pochybách a celý zápas měli pod kontrolou. Gólově se prosadil také Matěj, který upravil skóre na 3:0. Celý zápas skončil s výsledkem 6:1 pro červené.

Druhý zápas byl ryze v české režii, kdy nastoupily týmy červených a modrých proti sobě a i naši kluci, jinak spoluhráči v jedné lajně, byli najednou soupeři. Nebudeme to nijak natahovat, modří měli dnes jednoznačně navrch a oběma svými zápasy propluli bez obtíží. Svůj první zápas vyhráli 5:1.

Poslední zápas se Švýcarskem po první třetině svým skóre 2:2 naznačoval napínavou bitvu, ale od druhé třetiny byli již Češi jednoznačně lepší. Ke konci třetí třetiny sice naši trochu polevili, ale výsledek 11:7 pro modré mluvil za vše. A právě v posledním zápase se dařilo našemu Ondrovi. V každé třetině dal jeden gól a z Prahy si tak odváží cenný hattrick v reprezentačním dresu.

Gratulujeme oběma klukům k prvním skutečně reprezentačním gólům a děkujeme vzornou reprezentaci klubu