Na půdě úřadujícího mistra

10.09.2023

V neděli se Malenovice představili v Poličce, na půdě úřadujícího mistra, který od začátku ukazoval svou sílu a Opavský se v bráně rozhodně nenudil.

Domácí odšpuntovali skóre v 9.minutě a hned 12 sekund poté si Dudík srazil míček do vlastní brány a tím domácí v mžiku vedli 2:0.

Třetí úder přišel ve druhé části hry, a pak se začali šance vytvářet i na druhé straně, ale po slibných momentech však branky na kontě hostů nikde.

Domácí se ukázali jako zkušení hostitelé, kterým výstrahy ohrožení výsledků plynoucího z tlaku hostí na konci druhé třetiny stačili, a zápas tak ve třetí třetině rychle ukončili. Čamlíci zlomení z velkého vedra a přídělu gólů už nenašli síly na zvrat ani na korekci výsledku.

Světelná tabule na konci ukazovala 9:0 pro domácího úřadujícího mistra Kometu Poličku.