Čtvrtá výhra v řadě

14.10.2024

Čtvrtým zápasem Ligy starších žáků pokračovali Čamlíci ve svém tažení. Tentokrát byl soupeřem tým Eagels Brno. Malenovický tým odcestoval v počtu 11+1.

Zápas začínal netradičně již v 9:30 a i přes pěkné počasí byla část hrací plochy stále mokrá, tak většina hráčů zvolila boty na mokrý povrch. Čamlíci hráli na dvě obrany a dva celé útoky, přičemž dva hráči se střídali. Všichni hráči byli po celý zápas vytížení a trenéři si mohli vyzkoušet i obměnu v sestavě na jednotlivých postech. Začátek zápasu byl z pohledu Čamlíků trochu obtížnější. Od samého začátku zelení vyvíjeli tlak, ale chvíli trvalo, než se tým dokázal prosadit. První gól padl v 5. minutě z hokejky Ondřeje Vícha, kterému nahrávali Tobiáš Juřík a Jakub Ivan Mozga. První třetina končila výsledkem 0:3.

Druhá třetina se nesla v podobném duchu, jako ta první. A Čamlíci přidali další 3 góly. Skóre po druhé třetině 0:6. Ve třetí třetině nenechali zelení nikoho na pochybách, kdo určuje tempo hry a dalšími 4 góly zaokrouhlili skóre na rovných 0:10. Nulu tentokrát vychytal Fabien Prokop, který několika skvělými zákroky podržel tým a nedal soupeři naději na lepší výsledek. Díky tomuto výsledku se aktuálně tým Malenovic, poprvé v této sezóně, nachází na první pozici v tabulce.

Trenéři jsou rádi, že se do hry zapojil celý tým a že si všichni hráči odvezli alespoň bod z tohoto utkání. Není to poprvé, kdy všichni hráči bodovali a to svědčí o kvalitě našeho týmu a vyrovnanosti celého týmu. Příští sobotu 19.10. čeká Čamlíky první křest ohněm, kdy pojedou do Kyjova na zápas s místním celkem HBK Kyjov. Právě zápasy s Kyjovem byly v minulé sezóně plné emocí a napětí. Vždy se jednalo o složité zápasy a tak se mají diváci a fanoušci hokejbalu jistě na co těšit.