Čamlíci se snažili v poslední třetině o zvrat

02.04.2024

Do nedělního zápasu v pěkném počasí a před slušnou návštěvou nastoupili Čamlíci na domácí půdě proti Vlčí smečce z Ústí nad Labem.
Soupeř to byl neznámý, ale po pár minutách se ukázalo, že zkušený a velmi silný na míčku.
Malenovice hráli však odvážně a s o moc větším nasazením než před týdnem v České Třebové.

V páté minutě první třetiny se po vyhraném buly v obranném pásmu, přesné dlouhé přihrávce Medřického a důrazu Hruboše prosadil Martin (Pasta) Brázdil a bylo to 1:0. Čamlíci si podobně jako v Třebové vedení nevážili a po lehkovážné rozehrávce a chybě v obranném pásmu byl stav 1:1, když se za hosty trefil Navara. To byl taky konečný výsledek první třetiny.

Druhou třetinu Čamlíci vyloženě prohospodařili a prohráli jí v poměru 0:3, což bylo jinak způsobeno i řekněme přísnými vyloučeními domácích hráčů, na které domácí lavička reagovala protesty a mělo to vliv na jejich hru. Dvě ze tří hraničních vyloučení byly potrestány gólem Ústí a když k tomu připočítáme i jeden gól do sítě Čamlíků obdržený půl minuty před koncem třetiny, tak byl stav po druhé třetině 1:4.

Po přestávce se aktivita domácích zvedla a po gólech Nohála ve 34. minutě a Hruboše o minutu později, svítilo na tabuli 3:4 a Čamlíci byli zpět ve hře. Bohužel ze závěrečného náporu se vyrovnat nepodařilo a ve 38. minutě se za hosty trefil Zdvořáček a upravil skóre na konečných 3:5 pro Vlčí smečku.