Čamlíci přestříleli soupeře, ale prokletí koncovky pokračuje

14.10.2024

V neděli jeli Čamlíci na nejdelší výjezd, a to do Prahy, kde se utkali s Hostivaří.

Fotografie Veverka Rady / Dostupné na zoneramě -> tlačítko dole pod článkem

Malenovice, hrající ve dvanácti hráčích, vědomí si fyzických kvalit soupeře, zavřeli střední pásmo, kde čekali na chyby soupeře a chodili z toho do rychlých protiútoků. Bylo z toho několik samostatných nájezdů našich hráčů. Bohužel se opět projevila naše největší bolest, a to je klid v koncovce a proměňování šancí. Skóre tak otevřel v osmé minutě domácí Krupka po individuální chybě v naší obraně. Do kabin se šlo za stavu 1:0, ale s vědomím, že šance máme. Ve 22. respektive ve 23. minutě se Čamlíci dostali do oslabení pěti proti třem. Toho využili hráči Hostivaře na maximum a dvěma slepenými góly ve 23. a 24. minutě odskočili na 3:0. Hosté z Malenovic ale nesložili zbraně a ve 27. minutě snížil Nohál na 3:1, aby ve 37. minutě využil tentýž hráč přesilovku pět na tři a snížil na 3:2. Třetí třetina byla celkově v režii Čamlíků, kteří zatlačili soupeře a přes mnoho šancí a závaru před brankou soupeře, se jim nepodařilo vyrovnat. V závěrečné powerplay pak dokonal výsledek zápasu na konečných 4:2 hostivařský Brož.